Opinie

Paweł Krawczyk – Kierownik Minifabryki Oknoplast

Super atmosfera, wysoki poziom wiedzy osoby szkolącej. Barwne i rzeczowe przykłady oraz ćwiczenia, pokazujące o co chodzi w poszczególnych aspektach.

Dzięki szkoleniu , zupełnie inaczej patrzę teraz na codzienne wyzwania które traktuje pozytywnie, a rozmowy z pracownikami prowadzę w sposób całkowicie kontrolowany.

Anna Ligarzewska – Senior HR Manager BA Glass Poland

Rozwój osobisty managerów i pracowników powinien być ważny dla każdej firmy i organizacji. Tym bardziej cieszy mnie fakt, iż, mieliśmy możliwość otrzymania wsparcia w tym zakresie od trenera Tomasza Pachoła.

Pan Tomasz w ciągu 2018 roku przeprowadził w naszej firmie 5 szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności miękkich dla łącznej liczby ponad 20 pracowników. W ciągu tych kilku spotkań z p. Pachołem pracownicy naszej firmy mieli okazję poznać tajniki między innymi budowania efektywnego zespołu, zarządzania konfliktem, zarządzania czasem pracy i stresem w życiu zawodowym.

Trener wykazał się profesjonalizmem oraz ogromną wiedzą z tematów, które prezentował. Rzeczowo i wyczerpująco przedstawiał wszystkie elementy szkoleń, wprowadził urozmaiconą formę, co znacznie podniosło poziom spotkań, prowadził bardzo interesujące dyskusje otwierające nam nowe spojrzenie na poszczególne problemy. Zdolności interpersonalne p.Tomasza Pachoła oraz jego umiejętności budowania relacji z uczestnikami sprawiły, że zajęcia przebiegały w życzliwej atmosferze i w duchu współpracy. Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili zarówno przekazywane treści jak i zakres szkoleń, ale też kompetencje i umiejętności dydaktyczne trenera.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę szkoleniową Tomasza Pachoła jako kompetentnego i odpowiedzialnego Partnera w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników.

Tomasz Prejs – Dyr Operacyjny Stadler Polska

Tomasz Pachol to charyzmatyczna osobowosc i szkolenia z jego udzialem byly zawsze ciekawym doswiadczeniem. Ogromna wiedza i intuicja trenera w polaczeniu z szerokim doswiadczeniem praktycznym pozwalaja panu Tomkowi na szybka i trafna analize problemow, wskazanie rozwiazan oraz na ich umiejetne przekazanie kadrze zarzadzajacej. Zaangazowanie i chec zrozumienia specyfiki firmy czynia pana Tomasza Pachola jednym z najlepszych trenerow biznesu z jakim mialem okazje pracowac w czasie mojej kariery zawodowej.

 

Następna strona »