Referencje – COACHING

Coaching z Tomaszem Pachołem podjęłam w bardzo trudnym emocjonalnie momencie mojego życia. Praca z nim pozwoliła mi wzmocnić siebie, docenić moje możliwości i uwierzyć, że poradzę sobie zarówno ze stresem jak i z wyzwaniami, które przede mną stoją.

Tomek zbudował niezwykłe poczucie bezpieczeństwa i zaufania na sesji. To co niezwykle dla mnie istotne to to, że był bardzo wspierający ale nie bał się też zadawać trudnych pytań i poprzez umiejętne narzędzia wskazać mi inną perspektywę. Moje wnioski były tylko moje i w żadnym momencie procesu nie czułam jakiegokolwiek narzucania rozwiązań lub oceniania.

Same jestem coachem i trenerem, siedzę mocno w działaniach rozwojowych zarówno jako nieustająco dokształcająca się osoba jak i po drugiej stronie. To sprawia, że jestem wybrednym i wymagającym klientem. Tomasz w pełni sprostał moim wysokim wymaganiom.

Polecam z całego serca Tomka jako coacha, trenera, świetnego profesjonalistę.

Martyna Broda

Martyna
Tomku. Bardzo Ci dziękuję za tę wspólną podróż i pomoc w „odnajdywaniu siebie” w tej nowej dla mnie rzeczywistości zawodowej. Klient
Pan Tomasz Pachoł jest osobą zaangażowaną, wykazuje się ogromnym doświadczeniem i  i głęboką wiedzą. Posiada wysokie umiejętności  interpersonalne, łatwo nawiązuje kontakt i tworzy atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia. Z łatwością analizuje problem i podaje w sposób zrozumiały rozwiązanie.  Kultura osobista oraz profesjonalizm stawiają Pana Tomka jako jednego z najlepszych trenerów biznesu. Z  pełną odpowiedzialnością gorąco polecam. Jacek (klient)
Cel był jeden, wygrać wybory  samorządowe w moim okręgu. Przez całą drogę a więc od wyznaczenia celu poprzez pracę nad wszystkimi składowymi i szczegółami aż do jego osiągnięcia czułem jego obecność i wielkie wsparcie. Tomasz jest uważnym słuchaczem, wnikliwie analizuje to co słyszy a następnie w bardzo inteligentny sposób formułuje i zadaje pytania, pytania  które zachęcają i motywują do pracy, które skłaniają nas do myślenia i szukania rozwiązań. Jego bogate doświadczenie sprawia ze sesje są ciekawe, pełne życia, inspirujące i motywujące.  Wszystkie wskazówki, techniki i sposoby działania, które opracowywaliśmy i przerabialiśmy na sesjach były niezbędne w osiągnięciu celu ale mają również szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Jeśli ktoś chce zmienić swoje życie,  ma cele które chciałby zrealizować, ma w sobie motywację do pracy i działania ale potrzebuje osoby która pomoże złożyć to wszystko w całość i wskazać co trzeba zrobić aby te cele osiągnąć to najlepszą osobą jaką do tego polecam jest Tomasz Pachoł - gwarancja sukcesu.   P.S Wisienką na torcie jest to że po osiągnięciu celu "zostawił" mnie z wrażeniem, że to ja sam do wszystkiego doszedłem chociaż mam pełną świadomość, że gdyby nie Tomek tego sukcesu by nie było. Fenomenalne uczucie. Marcin (klient)
Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni polecam Tomka. Towarzyszył mi w całym procesie zmiany, za co bardzo mu dziękuję, bo był to dla mnie trudny okres.  Andrzej (klient)